Select Page

Gimnazijoje lankėsi sveikatos ugdymo specialistas Artiomas Šabajevas, kuris mokiniams vedė paskaitą apie valgymo sutrikimų prevenciją ir sveikos gyvensenos svarbą. Susitikimo metu buvo išsamiai aptarti dažniausiai pasitaikantys valgymo sutrikimai – anoreksija, bulimija bei persivalgymas, jų atsiradimo priežastys ir galimos pasekmės fizinei bei psichinei sveikatai.

Lektorius pabrėžė, kad netinkami mitybos įpročiai dažnai susiję ne tik su informacijos trūkumu, bet ir su emociniais sunkumais, stresu ar neigiamu kūno įvaizdžiu. Mokiniai buvo supažindinti su pirmaisiais valgymo sutrikimų požymiais, skatinami daugiau dėmesio skirti savo emocinei ir fizinei savijautai bei nebijoti kreiptis pagalbos į specialistus ar artimuosius.

Nuoširdžiai dėkojame partneriams – Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui – už bendradarbiavimą ir prasmingą paskaitą.

Visuomenės sveikatos specialistė Armina Šimkienė

Išversti / Translate »