Select Page

Gegužės 26 d. Šiaulių miesto renginyje „2026 metų geriausieji“ pagerbti miesto ir respublikos olimpiadų bei konkursų nugalėtojai. Tarp jų – ir mūsų gimnazistai: abiturientai Rūta Vaišytė (mokytoja Dana Streckienė) Kipras Spulginas (mokytoja Dalia Vėlaitienė) antrokas Jokūbas Stumbra (mokytoja Daiva Orlovienė). Didžiuojamės savo mokiniais, dėkojame mokytojams ir tėveliams už palaikymą, darbą ir įkvėpimą! Linkime ir toliau siekti aukščiausių rezultatų bei drąsiai svajoti!

Išversti / Translate »