Select Page

Gegužės 20 d. ,,Romuvos“ gimnazijos bendruomenė rinkosi į tradicinį šventinį renginį ,,Romuvos” garbė 2026″ kartu pasidžiaugti laimėjimais, nuopelnais, išskirtiniais veiklų rezultatais, gimnazijos partnerių gražia, motyvuojančia bendryste.

Renginio metu buvo pasveikinti miesto, regiono  ir respublikos konkursų, olimpiadų, varžybų laimėtojai ir prizininkai, jiems įteiktos padėkos už aukštus pasiekimus ir „Romuvos“ gimnazijos vardo garsinimą, mokytojams buvo padėkota už gabių mokinių ugdymą, tėvams – už bendrystę ir pagalbą ugdant jaunąją gimnazistų kartą, partneriams – už renginių rėmimą, o gimnazijos direktorei Ainai Būdvytytei ,,Romuvos” garbės“ ženklelis buvo įteiktas už  tai, kad ,,Romuvos“ gimnazijos bendruomenę motyvavo siekti geriausių rezultatų, išreiškė palaikymą, pasididžiavimą, skyrė dėmesį kiekvienam, garsinusiam gimnaziją savo pasiekimais.

Dėkojame mūsų bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo: jie sukūrė malonią aplinką ir pakilią nuotaiką, įamžino renginio akimirkas, pasirūpino dovanomis, padėkomis, garso technika.  Taigi už šias veiklas dėkojame neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėjai Ingai Dovidaitienei, ugdymo skyriaus vedėjai Renatai Balčiūnienei, kuratorėms: Vaidai Sugaudei, Vaidai Skirmantienei, Renatai Bartaševičienei, bibliotekininkei Robertai Rasikienei, mokytojams: Rimvydui Daužvardžiui, Irmai Jančiauskienei, Dovydui Kaupiui, jauniesiems asistentams: Lukui, Justinai, Urtei, Vyčiui, Vakariui, Ryčiui, Airidui,  garso technikams: Norbertui, Nojui, Laurynui ir Miglei, fotografams: Kajui ir Ernanui, renginio vedėjams: abiturientui Kiprui Spulginui ir mokytojai Danai Streckienei.

Prasminga švęsti bendrystę besidžiaugiant savo ir kitų sėkme!

Išversti / Translate »