Gegužės 5 dieną Dainų parke vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Šiaulių miesto (II etapo) orientavimosi sporto varžybos.
Didžiuojamės mūsų vaikinų pasirodymu – jie varžybose pademonstravo ryžtą, sumanumą ir puikų komandinį darbą! Įveikę sudėtingą trasą ir stiprią konkurenciją, gimnazistai iškovojo garbingą III vietą.
Komandos sudėtis: Orestas Abromavičius (Ie), Naglis Kanaš (Ie), Arimantas Jurgelionis (IIe), Arijus Japšas (Id), Eitvydas Kalinas (Ib).
Sveikiname su puikiu pasiekimu!
Fizinio ugdymo mokytoja
Danguolė Gaubienė