Vyko Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios metu mokiniai per informatikos pamokas kūrė nuoširdžius linkėjimus bibliotekai . Kūrybiniuose darbuose netrūko gražių žodžių, padėkų bei linkėjimų, kad biblioteka ir toliau išliktų jaukia vieta skaitymui, atradimams ir įkvėpimui . Mokiniai kūrė spalvingus ir originalius sveikinimus, naudodami įvairias skaitmenines priemones. Ši veikla ne tik skatino kūrybiškumą, bet ir priminė, kokią svarbią vietą biblioteka užima mokyklos bendruomenėje. Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už kūrybiškas mintis ir informatikos mokytojoms Irmai Jančauskienei ir Jurgitai Mockuvienei už tai, kad paskatino mokinius prisidėti prie šios šaunios iniciatyvos.