Select Page

Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos bendruomenė Rugsėjo 1-ąją susirinko į tradicinę Mokslo ir žinių dienos šventę. Šiemet ši diena ypatinga – gimnazija mini savo veiklos 20-metį.

Šventę pradėjo gimnazijos orkestro atliekama muzika, o renginį vedė abiturientai Kornelija ir Kipras. Jie šmaikščiai ir šiltai sveikino mokytojus, mokinius bei visą bendruomenę, kviesdami pasitikti naujų mokslo metų. Iškilmingai buvo pristatyti XXI abiturientų laidos gimnazistai, kurie, kaip ir kasmet, simboliškai „atrakino“ gimnazijos duris.

Po sugiedoto Lietuvos himno  bendruomenę pasveikino gimnazijos direktorė Aina Būdvytytė. Ji pabrėžė, kad per dvidešimt metų mokykla išaugo į stiprią, kūrybingą ir vieningą bendruomenę, kurioje kiekvienas mokinys gali atrasti savo kelią.

Šventėje ypatingą vietą užėmė gimnazijos alumnai – pirmosios laidos abiturientas, buvęs Mokinių seimo prezidentas Linas Cinkutis, pasidalijo prisiminimais ir linkėjo sėkmės dabartiniams gimnazistams. Sveikinimo žodžius tarė ir šių metų abiturientai, kuriems prasideda paskutinieji mokslo metai „Romuvoje“.

Ne mažiau svarbi šventės dalis, skirta  pirmokams,  jiems įteiktos simbolinės dovanos, kurios visada primins pirmuosius žingsnius, žengtus gimnazijoje. Mokinių seimo prezidentas Kajus Tamavičius padrąsino jaunuosius gimnazistus ir pakvietė kartu kurti mokyklos ateitį.

Viena gražiausių akimirkų – gimnazijos vėliavos pakėlimas. Ją  kėlė pirmosios laidos Mokinių seimo prezidentas ir dabartiniai abiturientai, o visa bendruomenė vieningai sugiedojo gimnazijos dainą.

Šventę užbaigė fotografai, įamžinę jos dalyvius bendroje nuotraukoje – tai simbolinis momentas, primenantis, kad šie jubiliejiniai metai yra visos „Romuvos“ istorijos dalis.

Naujieji mokslo metai prasidėjo bendryste, džiaugsmu ir viltimi, kad šie metai atneš daug prasmingų akimirkų, naujų atradimų ir pasiekimų.

Išversti / Translate »