Gegužės 14 d. lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) didžiųjų mokyklų lengvosios atletikos komandinių ir atskirų rungčių varžybos.
Romuviečiai komandinėje įskaitoje iškovojo I vietą!
Sveikiname prizininkus:
Leonardą Galaševą (IIb) – 100 m bėgimas, III vieta;
Deną Kupčaloitį (IIb) – 400 m bėgimas, I vieta;
Roką Gasicką (IIe) – 1000 m bėgimas, II vieta;
Vilių Nojų (IIIb) – šuolis į tolį, I vieta;
Rojų Daugėlą (IIId) – šuolis į aukštį, I vieta;
Ugnių Paukštę (IIa) – 5 kg rutulio stūmimas, I vieta.
Didžiuojamės mūsų gimnazistais ir linkime sėkmingų startų bei puikių rezultatų respublikinėse finalinėse varžybose.
Fizinio ugdymo mokytoja
Danguolė Gaubienė