Select Page

Gegužės 14 d. lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) didžiųjų mokyklų lengvosios atletikos komandinių ir atskirų rungčių varžybos.

Romuviečiai komandinėje įskaitoje iškovojo I vietą!

Sveikiname prizininkus:

Leonardą Galaševą (IIb) – 100 m bėgimas, III vieta;

Deną Kupčaloitį (IIb) – 400 m bėgimas, I vieta;

Roką Gasicką (IIe) – 1000 m bėgimas, II vieta;

Vilių Nojų (IIIb) – šuolis į tolį, I vieta;

Rojų Daugėlą (IIId) – šuolis į aukštį, I vieta;

Ugnių Paukštę (IIa) – 5 kg rutulio stūmimas, I vieta.

Didžiuojamės mūsų gimnazistais ir linkime sėkmingų startų bei puikių rezultatų respublikinėse finalinėse varžybose.

Fizinio ugdymo mokytoja
Danguolė Gaubienė

Išversti / Translate »