Select Page

Rugsėjo 19 dieną 45 gimnazistai lankėsi Kaune esančioje „Mokslo saloje“, kurioje tyrinėjo nariuotakojus ir jų aplinką, gamino 3D robotukus, mikrovaldikliais kūrė muzikos instrumentus bei atliko eksperimentus tyrinėdami žmogaus organizmą, jo aplinką, taip pat išbandė mašinų ir energijos panaudojimo galimybes. Interaktyvi ekspozicijų salė visus sužavėjo savo modernumu ir eksperimentų gausa.

Išversti / Translate »