DALYKŲ MODULIŲ PASIŪLA 2022-2023 M. M.
1 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Modulio pavadinimas |
Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį |
Mokytojo vardas, pavardė |
1. |
Lietuvių kalba ir literatūra |
|
Dalia Vėlaitienė |
|
2. |
|
Dana Streckienė |
||
3. |
|
Giedrė Samalionienė |
||
4. |
|
Rasida Laurinavičienė |
||
5. |
|
Gitana Trinkaitė |
||
6. |
|
Dona Jaugienė |
||
7. |
Tekstas ir jo sąsajos su kontekstu |
|
Giedrė Samalionienė Gitana Trinkaitė |
|
8. |
Asmens sampratos raida literatūroje |
|
Giedrė Samalionienė Gitana Trinkaitė |
2 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Modulio pavadinimas |
Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį |
Mokytojo vardas, pavardė |
1. |
Matematika |
Patenkinamas lygmuo |
Edita Klimaitė |
|
2. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Zita Savickienė |
||
3. |
Dar daugiau uždavinių |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Kristina Vaitkuvienė |
|
4. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Jūratė Balsevičienė |
||
5. |
Informacinės technologijos |
Programavimas |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Tankelevičienė |
3 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Modulio pavadinimas |
Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį |
Mokytojo vardas, pavardė |
1. |
Lietuvių kalba ir literatūra |
|
Giedrė Samalionienė Gitana Trinkaitė |
|
2. |
Anglų kalba |
|
Virginija Latožienė |
|
3. |
|
Rita Švedienė |
||
4. |
Matematika |
Pagrindinis lygmuo |
Edita Klimaitė |
|
5. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Zita Savickienė |
||
6. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Kristina Vaitkuvienė |
||
7. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Jūratė Balsevičienė |
||
8. |
Informacinės technologijos |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Tankelevičienė |
|
9. |
Biologija |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Kneižienė |
|
10. |
Fizika |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Aurelija Pelanskienė |
|
11. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Romualdas Uža |
||
12. |
Chemija |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Teresė Šėporaitienė |
|
13. |
Istorija |
Pagrindinis lygmuo |
Kristina Karošaitė |
|
14. |
Išplėstiniam kursui |
Ilona Lentinienė |
||
15. |
Išplėstiniam kursui |
4 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Modulio pavadinimas |
Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį |
Mokytojo vardas, pavardė |
1. |
Lietuvių kalba ir literatūra |
|
Giedrė Samalionienė Gitana Trinkaitė |
|
2. |
Anglų kalba |
Anglų kalbos komunikacinių gebėjimų tobulinimas praktinėje veikloje |
|
Virginija Latožienė |
3. |
Matematika |
Aukštesnysis lygmuo |
Edita Klimaitė |
|
4. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Zita Savickienė |
||
5. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Kristina Vaitkuvienė |
||
6. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Jūratė Balsevičienė |
||
7. |
Informacinės technologijos |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Tankelevičienė |
|
8. |
Biologija |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Kneižienė |
|
9. |
Fizika |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Aurelija Pelanskienė |
|
10. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Romualdas Uža |
||
11. |
Chemija |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Teresė Šėporaitienė |
PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PASIŪLA 2022-2023 M. M.
1 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Pasirenkamojo dalyko pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Matematika |
Jūratė Balsevičienė |
2 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Pasirenkamojo dalyko pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Etika |
Ingrida Saunorienė |
|
2. |
3 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Pasirenkamojo dalyko pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Vokiečių kalba |
Aina Būdvytytė |
|
2. |
Etika |
Ingrida Saunorienė |
|
3. |
|||
4. |
|||
5. |
Ekonomika |
Simona Zonienė |
4 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Pasirenkamojo dalyko pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Etika |
Ingrida Saunorienė |
|
2. |
|||
3. |
Ekonomika |
Simona Zonienė |
PROJEKTŲ PASIŪLA 2022-2023 M. M.
Eil. Nr. |
Dalykas |
Projekto pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Etika |
Ingrida Saunorienė |
|
2. |
Integruotas geografijos ir vokiečių kalbos projektas |
Joana Mekšriūnienė, Aina Būdvytytė |