1 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Modulio pavadinimas |
Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį |
Mokytojo vardas, pavardė |
1. |
Lietuvių kalba ir literatūra |
|
Dalia Vėlaitienė |
|
2. |
|
Dana Streckienė |
||
3. |
|
Giedrė Samalionienė |
||
4. |
|
Rasida Laurinavičienė |
||
5. |
|
Gitana Trinkaitė |
||
6. |
|
Dona Jaugienė |
||
7. |
Tekstas ir jo sąsajos su kontekstu |
|
Giedrė Samalionienė Gitana Trinkaitė |
|
8. |
Asmens sampratos raida literatūroje |
|
Giedrė Samalionienė Gitana Trinkaitė |
2 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Modulio pavadinimas |
Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį |
Mokytojo vardas, pavardė |
1. |
Matematika |
Patenkinamas lygmuo |
Edita Klimaitė |
|
2. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Zita Savickienė |
||
3. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Kristina Vaitkuvienė |
||
4. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Jūratė Balsevičienė |
||
5. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Dalia Alasauskienė |
||
6. |
Informacinės technologijos |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Tankelevičienė |
3 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Modulio pavadinimas |
Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį |
Mokytojo vardas,pavardė |
1. |
Lietuvių kalba ir literatūra |
|
Giedrė Samalionienė Gitana Trinkaitė |
|
2. |
Anglų kalba |
|
Virginija Latožienė |
|
3. |
|
Diana Nemeikienė |
||
4. |
|
Rita Švedienė |
||
5. |
Matematika |
Pagrindinis lygmuo |
Edita Klimaitė |
|
6. |
Sudėtingesni skyrių uždaviniai |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Zita Savickienė |
|
7. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Kristina Vaitkuvienė |
||
8. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Jūratė Balsevičienė |
||
9. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Dalia Alasauskienė |
||
10. |
Informacinės technologijos |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Tankelevičienė |
|
11. |
Biologija |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Kneižienė |
|
12. |
Fizika |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Aurelija Pelanskienė |
|
13. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Romualdas Uža |
||
14. |
Chemija |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Teresė Šėporaitienė |
|
15. |
Istorija |
Istorijos šaltinių analizė |
Pagrindinis lygmuo |
Kristina Karošaitė |
16. |
Istorijos pratybos |
Išplėstiniam kursui |
Ilona Lentinienė |
|
17. |
Istorija šaltiniuose |
Išplėstiniam kursui |
4 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Modulio pavadinimas |
Modulio programa skirta pasiekusiems pasiekimų lygmenį |
Mokytojo vardas,pavardė |
1. |
Lietuvių kalba ir literatūra |
|
Giedrė Samalionienė Gitana Trinkaitė |
|
2. |
Anglų kalba |
Anglų kalbos komunikacinių gebėjimų tobulinimas praktinėje veikloje |
|
Virginija Latožienė |
3. |
|
Diana Nemeikienė |
||
4. |
Matematika |
Aukštesnysis lygmuo |
Edita Klimaitė |
|
5. |
Matematika nuo…iki |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Zita Savickienė |
|
6. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Kristina Vaitkuvienė |
||
7. |
Patenkinamas ir pagrindinis lygmuo |
Jūratė Balsevičienė |
||
8. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Dalia Alasauskienė |
||
9. |
Informacinės technologijos |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Tankelevičienė |
|
10. |
Biologija |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Lina Kneižienė |
|
11. |
Fizika |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Aurelija Pelanskienė |
|
12. |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Romualdas Uža |
||
13. |
Chemija |
Pagrindinis ir aukštesnysis lygmuo |
Teresė Šėporaitienė |
PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PASIŪLA 2020-2021 M. M.
1 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Pasirenkamojo dalyko pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Matematika |
Finansų matematika |
Jūratė Balsevičienė |
2 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Pasirenkamojo dalyko pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Etika |
Ingrida Saunorienė |
|
2. |
3 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Pasirenkamojo dalyko pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Anglų kalba |
Diana Nemeikienė |
|
2. |
Vokiečių kalba |
Aina Būdvytytė |
|
3. |
Etika |
Ingrida Saunorienė |
|
4. |
|||
5. |
Ekonomika |
Simona Zonienė |
|
6. |
Technologijos |
Turizmas ir mityba |
4 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Pasirenkamojo dalyko pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Anglų kalba |
Diana Nemeikienė |
|
2. |
Etika |
Ingrida Saunorienė |
|
3. |
|||
4. |
Ekonomika |
Simona Zonienė |
|
5. |
Technologijos |
Turizmas ir mityba |
PROJEKTŲ PASIŪLA 2020-2021 M. M.
2-3 KLASĖ
Eil. Nr. |
Dalykas |
Projekto pavadinimas |
Mokytojo vardas, |
1. |
Etika |
Ingrida Saunorienė |
|
2. | Integruotas geografijos ir vokiečių kalbos projektas |
Geografijos labirintais su vokiečių kalba | Joana Mekšriūnienė, Aina Būdvytytė |